Blog

Wygodne i stylowe, Szafy przesuwne dla każdego wnętrza

time24.05.2024
Wygodne i stylowe, Szafy przesuwne dla każdego wnętrza

Odpowiednia organizacja domowej przestrzeni przy jednoczesnej trosce o wysoką estetykę wnętrz wymaga zastosowania przemyślanych rozwiązań. Dobór mebli ma w tym kontekście niebagatelne znaczenie – jako producent szaf przesuwnych doskonale znamy potrzeby naszych klientów, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak łączyć je z panującymi na rynku trendami. W ofercie JUREK MEBLE znajdziecie Państwo wyjątkowe szafy przesuwne, które idealnie sprawdzają się w różnych aranżacjach.

Funkcjonalność przesuwnych szaf ubraniowych

Szafy z drzwiami przesuwnymi to obecnie jedna z najpopularniejszych form mebli do przechowywania. Zdecydowanie największym ich atutem jest funkcjonalność. Konstrukcja bez tradycyjnie otwieranych drzwi sprawia, że szafy przesuwne doskonale sprawdzają się w różnego rodzaju wnętrzach – nawet w tych niewielkich. W przeciwieństwie do standardowych szaf uchylnych nie ma też problemu ze wkomponowaniem ich w wąskie przestrzenie, co daje bardzo szerokie pole do popisu w kwestiach aranżacyjnych. Pozwalają zaoszczędzić sporo cennego miejsca, co dla wielu osób odgrywa kluczową rolę przy zakupie mebli do mieszkania.

Nasze modele, pochodzące prosto od producenta szaf ubraniowych, umożliwiają planowanie przestrzeni zgodnie z indywidualnymi preferencjami i oczekiwaniami. Bez względu na metraż mieszkania ergonomia i funkcjonalność zawsze są w cenie, a wyjątkowa troska o najdrobniejsze detale oraz solidność wykonania z najlepszych gatunkowo materiałów to gwarancja wieloletniego użytkowania.

Przesuwne szafy ubraniowe – do sypialni i nie tylko

Niekwestionowaną zaletą szaf przesuwnych jest możliwość ustawienia ich w praktycznie każdym pomieszczeniu. Z racji na zamontowany w nich system otwierania drzwi nie kolidują z pozostałymi meblami. Stanowią element wyposażenia każdej sypialni, przyczyniając się do realizacji marzenia o własnej garderobie. Służą do przechowywania nie tylko odzieży, ale również domowych tekstyliów, rzeczy osobistych, poduszek, kołder, koców etc. Są niezwykle pojemne.

Bezpośrednio u producenta szaf ubraniowych zapatrzycie się Państwo w modele z lustrami, które dodatkowo powiększą optycznie przestrzeń i wprowadzą niepowtarzalny klimat do Waszych sypialni.

Szafa przesuwna często umieszczana jest także w przedpokoju, gdzie niejednokrotnie stanowi schowek dla odkurzacza oraz innych akcesoriów wykorzystywanych podczas sprzątania. Przechowywanie tego typu rzeczy zwykle przysparza licznych problemów, a trzymanie ich na widoku nie wchodzi w rachubę ze względów stricte estetycznych. Sporo przedmiotów codziennego użytku, dla których trudno znaleźć właściwe miejsce, można z powodzeniem umieścić właśnie w szafie przesuwnej.

Mebel ten sprawdzi się również w salonie – jest nie tylko praktyczny, ale zdobi strefę przeznaczoną do relaksu, wspólnych posiłków czy przyjmowania gości. Ponadto zdaje egzamin również w dziecięcym pokoju, gdzie utrzymanie porządku to nie lada wyzwanie. Przesuwne szafy od producenta wyróżniające się uniwersalnym charakterem to wygoda i komfort na co dzień, co doceniają nawet najbardziej wymagający klienci.

Przesuwne szafy ubraniowe – na co zwrócić uwagę?

Decydując się na zakup szafy ubraniowej od producenta szaf przesuwnych, należy pamiętać, że mebel powinien przede wszystkim pasować do danego wnętrza – zarówno jeśli chodzi o wielkość, jak i wygląd. Warto zatem wcześniej dokładnie zmierzyć pomieszczenie, w którym szafa zostanie ustawiona. Przy okazji należy zastanowić się, co będzie w niej przechowywane, niemniej najlepiej jest spojrzeć na to w nieco szerszym kontekście.

Przesuwne szafy nie są przeznaczone wyłącznie na ubrania. Dlatego opłaca się wybrać z naszej oferty taki model, który będzie w stanie pomieścić wszystko, co chcecie Państwo w nim schować. Nie bez znaczenia jest stosowna stylistyka – ważne, aby szafa pasowała do aranżacji wnętrza. Nowoczesny mebel w bieli czy raczej wykończenie w kolorze drewna utrzymane w skandynawskiej stylistyce? Z lustrami czy bez? Decyzję pozostawiamy naszym klientom, którym chętnie pomagamy przy wyborze najlepszych rozwiązań skrojonych na miarę ich potrzeb.

Przesuwne szafy ubraniowe – stylowo i z klasą

Ponadczasowość to cecha, która w dużej mierze wpływa na popularność szaf przesuwnych. Od lat nie wychodzą one z mody. Dla nas jako producenta szaf ubraniowych projektowanie takich mebli wymaga uwzględnienia rozmaitych czynników, aby końcowy rezultat zadowolił możliwie jak najszersze grono odbiorców. Szafy przesuwne od JUREK MEBLE to ponadczasowa elegancja idąca w parze z wysoką funkcjonalnością.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w tym zakresie – jesteśmy przekonani, że znajdziecie w niej Państwo coś dla siebie. Przesuwne szafy ubraniowe to coś więcej, aniżeli modny element wyposażenia wnętrz. Optymalizacja dostępnej przestrzeni, dobra organizacja garderoby, łatwość utrzymania porządku w pomieszczeniu i szybki dostęp do potrzebnych rzeczy bez konieczności trzymania ich na widoku – to główne korzyści płynące z zakupu szafy przesuwnej.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

JUREK MEBLE Żurecki Sp. k.

Jankowy 74 A
63-604 Baranów