O firmie

Tworzymy meble
od 1991

Mamy ponad 25 letnie doświadczenie przy produkcji mebli. Zajmujemy bardzo dobrą pozycję, nie tylko na polskim, ale i zagranicznym rynku meblowym. Współpracujemy z wykwalifikowanymi projektantami i rzemieślnikami, którzy znają oczekiwania odbiorców.

Spełniamy
wiele potrzeb

Nasza oferta to meble o różnym przeznaczeniu, do wielu typów pomieszczeń. To także mnóstwo wzorów i zróżnicowana kolorystyka. Dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty zadowalały osoby o różnych gustach i celach. Realizujemy również indywidualne, duże zamówienia, według koncepcji Klientów.

Meble Jurek tworzone są z wysokiej jakości materiałów i zgodnie z nowoczesnym designem.
Stajemy na podium wraz z topowymi markami meblowymi. Nasze produkty wyróżnia jednak, zdecydowanie niższa cena.

Creative Director, Jurek Meble

Doświadczenie
oraz terminowość

Jeśli szukasz solidnego i rzetelnego producenta mebli, który zawsze stawia na jakość i terminowość, to nasza firma jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług.

W naszej firmie zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów, którzy posiadają duże doświadczenie w produkcji mebli. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę na najwyższym poziomie, począwszy od konsultacji projektowych, poprzez produkcję, aż po obsługę reklamacyjną.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

JUREK MEBLE Żurecki Sp. k.

Jankowy 74 A
63-604 Baranów